Akcija dobrovoljnog darivanja krvi bit će održana u Robnoj kući IPK u ponedjeljak 5. lipnja od 15:30 do 19 sati.

Gradsko društvo Crvenog križa Osijek u suradnji s Kliničkim zavodom za transfuzijsku medicinu KBC Osijek, NK Osijek, Udrugom građana Kohorta i Klubom navijača Bijelo-plavi organizira novu akciju dobrovoljnog davanja krvi koja će biti održana u Robnoj kući IPK, na adresi Sjenjak 133, u ponedjeljak 5. lipnja od 15:30 do 19 sati.

Poziv navijačima

Nogometni klub Osijek poziva sve svoje navijače i simpatizere da se i ovoga puta odazovu na ovu hvalevrijednu akciju i tako pomognu svima kojima je krv potrebna. Ovim humanim činom davatelji daju doprinos u spašavanju života sugrađana i ostalih pacijenata u KBC Osijek.