Ramon Mierez, po tko zna koji put, dobio je priznanje navijača i pratitelja NK Osijek.

Kako se moglo i predvidjeti, naš napadač Ramon Nazareno Mierez osvojio je najveći postotak navijačkih glasova u izboru za najboljeg igrača NK Osijek u protekloj sezoni. Argentincu je pripalo 66 % glasova i nitko mu u konačnom poretku nije bio ni blizu. Po 5 % dobili su Nail Omerović, Domagoj Bukvić i Vedran Jugović, dok je 4% glasova pripalo Mihaelu Žaperu i Adrianu Leonu Barišiću. Podsjećamo da su posjetitelji web stranice NK Osijek tijekom natjecateljske godine birali igrača utakmice, potom i najbolje pojedince po mjesecima, da bi ovo sada bio njihov završni izbor. Mierez je, prethodno, uoči posljednjeg dvoboja s Rijekom dobio i nagradu Kohorte koja ga je također izabrala za najboljega među Bijelo-plavima u sezoni 2022/23.