Rulet jedanaesteraca nije bio naklonjen Bijelo-plavima koji su poraženi od Dinama nakon remija bez golova u regularnom dijelu.

Kadeti Osijeka poraženi su od Dinama (0:0, 3:4-11m) nakon izvođenja jedanaesteraca u finalu 69. izdanja Kvarnerske rivijere. Bijelo-plavi, koje vodi Ante Bekavac, bili su milimetar udaljeni da iz četvrtog pokušaja osvoje najstariji hrvatski turnir, u posljednjoj minuti Anton Matković je iznudio jedanaesterac, a kapetan Ivan Barić udarac s bijele točke poslao preko gola.

Utakmica je završila bez golova, a u raspucavanju s 11 metara kadeti Osijeka bili su neprecizni u prve dvije serije. Udarac Antonija Mladinovića obranio je vratar Modrih, dok je Anton Matković pucao preko gola. U drugoj seriji odlični Petar Katalinić je zaustavio pokušaj Sertića, ali iako su do kraja precizni bili Ivan Barić, Luka Nemet i Andrija Tomić, nepogrešivi s bijele točke bili su igrači u Modrom. Petar Katalinić primio je nagradu za najboljeg vratara turnira.

Osijek: Petar Katalinić, Antonio Mladinović, Ivano Kolarik, Andrija Tomić, Fran Peček, Anton Matković, Miloš Jovičić, Marko Tajs, Ivan Barić, Josip Dabić, Stjepan Žulj, Ivan Čujić, Luka Nemet, Josip Abramović, Lukas Precetti, Gabrijel Lijić, Fran Ivaci, Andrej Svrzlić, Karlo Donković i Niko Fakraš. Stručni stožer činili su trener Ante Bekavac, pomoćni trener Tihomir Rudež, kondicijski trener Robert Meseljević i fizioterapeut Luka Dokozić.