Juniori su u subotu odigrali utakmicu 9.kola I.HNL. 

Subotnje poslijepodne nije moglo bolje proći za Juniore bijelo-plavih. Gost prošlog vikenda bila je momčad Intera iz Zaprešića. Inter je u Osijek došao kao bolje plasirana momčad u prvenstvu što je bijelo-plavima bio dodatni poticaj pred utakmicu. Osječani su od samo početka utakmice pokazali „tko je ovdje gazda“, a dobar ulazak u utakmicu nagrađen je pogotkom u 12.minuti kada je Bruno Brlić načeo mrežu gostiju i doveo Osijek u vodstvo. Da je dobro raspoložen Brlić je pokazao sam pet minuta poslije kada zabija svoj drugi pogodak i Osijek dovodi u vodstvo od 2:0. S tim se rezultatom otišlo na odmor. Bijelo-plavi su u nastavak utakmice ušli još jače i u 50.minuti Osijek dolazi do novog pogotka. Stjepan Salapić je bio strijelac. U 58.minuti Antonio Rosandić postiže pogodak za 4:0, a samo osam minuta kasnije bilo je 5:0. Ponovno je strijelac bio Antonio Rosandić. Konačnih 6:0 postavio je Josip Eling pogotkom u 90.minuti utakmice. Osijek se ovom pobjedom približio Interu na bod razlike, uz utakmicu manje.

U nastavku teksta možete pročitati sažeto o utakmici.

Subota
Juniori vs Inter Zaprešić 6:0
(Brlić 2, Rosandić 2, Salapić, Eling)