Raspored utakmica selekcija Škole nogometa.

I.HNL

Pioniri, Kadeti i Juniori u desetom će kolu I.HNL biti gosti Splitu (Pioniri i Kadeti) i Sesvetama (Juniori). U subotu će Juniori pokušati dohvatiti četvrto mjesto eventualnom pobjedom ili neriješenim rezultatom u Sesvetama (op.a Inter Zaprešić „bježi“ samo jedan bod bijelo-plavima). Pioniri i Kadeti će u nedjelju kod Splita također tražiti bodove za pomak prema gore na prvenstvenoj tablici.

I.KLM

Nakon uspješnog prošlog vikenda, selekcije I.KLM će svoj pozitivan niz pokušati nastaviti i u vikendu koji je pred nama. Kadeti II i Juniori II bit će gosti Graničaru, dok će Mlađi Pioniri i Pioniri II biti domaćini Graničaru. Obzirom na pozicije na tablici, Juniori II i Kadeti II kao vodeće momčadi prvenstva odlaze u Županju kao veliki favoriti (Graničar (juniori) posljednji, dok su njihovi kadeti na 12. mjestu). Mlađi Pioniri i Pioniri II također su daleko ispred Graničara, stoga je za očekivati i u tim utakmicama dobre rezultate bijelo-plavih.

U nastavku teksta možete pročitati skraćeni raspored utakmica.

I.HNL
Subota
Sesvete vs Juniori 17 sati
Nedjelja
Split vs Kadeti 11:45 sati
Split vs Pioniri 10 sati

I.KLM
Subota
Graničar vs Kadeti II 9 sati
Graničar vs Juniori II 11 sati
Nedjelja
Ml.Pioniri vs Graničar 9:45 sati
Pioniri II vs Graničar 11 sati