Osim na blagajni stadiona (tribina istok), prodajno je mjesto i u Trgovačkom centru Portanova, u tamošnjoj knjižari Tisak Media.

Nogometaše Osijeka u subotu od 15 sati očekuje prvenstveni susret 16. kola protiv drugoplasiranog splitskog Hajduka u Gradskom vrtu. Ulaznice za ovu utakmicu mogu se nabaviti putem online prodaje na portalu ulaznice.hr - link, također i u Trgovačkom centru Portanova u tamošnjoj knjižari Tisak Media, a prodavat će se i na blagajni stadiona, ispod istočne tribine.

Pretprodaja na tom mjestu počinje u petak i trajat će od 9 do 17 sati, dok će na dan utakmice spomenuto prodajno mjesto biti otvoreno također od 9 sati, pa sve do početka dvoboja. Preporuka je ljubiteljima nogometa da svoje ulaznice kupe nešto ranije kako bi se izbjegle moguće veće gužve na stadionskim ulazima uoči samog susreta u Gradskog vrtu.