Kontrolnim ogledom s Mađarima naša je momčad završila pripreme u Svetom Martinu na Muri.

U posljednjoj provjeri na pripremama u Svetom Martinu na Muri naša je momčad poražena od mađarskog MOL Fehervara. Prvi je zaprijetio Matyas koji s ruba kaznenog prostora puca preko vratiju. Na drugoj strani Bralić je pucao glavom nakon kornera i poslao loptu iznad grede. Malo kasnije opet je Lovrić ubacio s lijeve strane, a Bralić ovaj puta zamalo zakasnio u petercu. Lijepo je, u 22. minuti, ciljao Jugović sa 17 metara, nije puno nedostajalo da postigne pogodak. I Caktašev je udarac bio iz dobre pozicije, no opet nije pogođen okvir vratiju. I onda je zabio MOL Fehervar u 42. minuti. Lopta se duže zadržala u osječkom šesnaestercu, „odbijanac“ je stigao do Kastratija koji snažnim udarcem matira Malenicu. U samom finišu prvog dijela neodlučni Drambaiev je mogao učiniti nešto više, kao i Szabolcs u posljednjim sekundama, ali se rezultat do odmora nije mijenjao.

Ovaj puta bez postignutog gola

U nastavku je prvi zaprijetio Lovrić, međutim, nije bio dovoljno precizan. U 56. minuti po desnom krilu se probio Omerović, ali Mierez ne dolazi do lopte pred suparničkim vratima. Mađari su preko Hourija nastojali povećati vodstvo, no Malenica to nije dopustio. Jugović je glavom mogao izjednačiti nakon još jednog Lovrićevog ubačaja iz kuta, lopta je ipak otišla iznad grede. U 71. minuti Fućak se našao u šansi, ali ni on ne uspijeva naciljati tamo gdje je želio. Nedugo zatim Fiolić je pogodio vanjski dio mreže. I onda je, u sudačkoj nadoknadi, Kodro lijepo zabio glavom nakon jednog dobrog centaršuta za konačnih 0:2. Tako su Bijelo-plavi nakon pobjede i remija, zabilježili i poraz tijekom radnog boravka u Međimurju. Osijek je igrao u sastavu: Malenica, Omerović (od 63. Gržan), Barišić (od 63. Evangelou), Bralić, Drambaiev (od 70. Cvijanović), Jugović (od 63. Fiolić), Brlek (od 46. Nejašmić), Caktaš (od 63. Špoljarić), Bukvić (od 70 Živković). Lovrić (od 70. Hiroš) i Mierez (od 63. Fućak).