Momčad Tomislava Radotića osvajanjem turnira u Slovačkoj prva je koja je na Opus Arenu donijela najsjajnije odličje.

Juniori Osijeka osvojili su prvo mjesto na 8. izdanju međunarodnog turnira MOL Kukkonia Cup namijenjenom igračima do 19 godina kojem je bio domaćin slovački DAC 1904 iz Dunajske Strede. Bijelo-plavima je ovo prvi put da su osvojili spomenuti turnir, a prvo mjesto juniora ujedno je i prvi trofej NK Osijek od prelaska na Opus Arenu. U konkurenciji osam klubova igrači Tomislava Radotića ostavili su odličan dojam, u skupini pobijedili TSC Bačka Topola 2:0 (Damjanović, Barić), DAC 1904 2:1 (Damjanović 2) i remizirali s Puškaš Akademijom 1:1 (Barišić). Bijelo-plavima to je bilo dovoljno za plasman u finale gdje su s uvjerljivih 4:1 porazili STK Šamorin (Matković 2, Damjanović, Mažar).

Uz pehar za osvojeni turnir, juniori Osijeka na Opus Arenu su donijeli i priznanje za najboljeg igrača turnira koje je ponio Anton Matković.

Na turniru u Slovačkoj nastupali su: Jan Hlapčić, Filip Marić, Roko Perković, Stjepan Žulj, Bruno Tešija, Antonio Perić, Elmir Beširović, Dorian Herceg, Ivan Čurković, Luka Barić, Antun Damjanović, Fran Svraka, Filip Mažar, Luka Nemet, Petar Ivančan, Ante Barišić, Matej Lugarić, Anton Matković, Dominik Babić, Josip Dabić, Amar Zahirović, Miloš Jovičić.

Stožer juniorske momčadi činili su: Tomislav Radotić, Vedran Nikšić, Hrvoje Kurtović, Zvjezdan Vibovec, Dino Siber, Luka Dokozić.