Dominik Babić postigao je tri, a Marin Prekodravac dva pogotka u uvjerljivoj pobjedi (5:0) protiv Cibalije.

Juniori Bijelo-plavih pobijedili su Cibaliju rezultatom 5:0 i ostvarili najuvjerljiviji trijumf prvog kola nove sezone HNL-a za ovaj uzrast. Momčad Tomislava Radotića na prvenstvenoj premijeri trebala je 45 minuta za namjestiti nišanske sprave, a kada se to dogodilo više nije bilo puno šansi za goste iz Vinkovaca.

Simultanku za 40 minuta, između 48. i 88. minute, odigrao je Dominik Babić koji je postigao tri pogotka i još jednom pokazao svoj veliki talent, a dva pogotka dodao je i Marin Prekodravac, polivalentni igrač koji je odradio pripreme s prvom momčadi Osijeka i koji neupitno mora biti netko na koga će se računati u budućnosti.

Obol pobjedi dali su i svi ostali igrači iz Radotićevog kadra, miks prošlosezonskih juniora i sjajne kadetske generacije sjajno su izjurili iz startnog bloka na početku sezone i u idućem kolu, na rasporedu već u srijedu 16. kolovoza, na gostovanju kod Varaždina tražit će potvrdu početnog trijumfa.