Strijelci u preokretu protiv Varaždina bili su Marin Prekodravac i Ante Barišić.

Juniori Osijeka ostvarili su i drugu pobjedu na početku HNL-a, nakon domaćeg trijumfa protiv Cibalije, Bijelo-plavi ostvarili su i vrijednu pobjedu na gostovanju kod Varaždina kojeg su porazili 2:1. Nije počelo idealno, već u 15. minuti Varaždin je poveo 1:0 pogotkom Svena Lesjaka, ali momčad Tomislava Radotića pokazala je karakter u nastavku i preokretom skrojila pobjedu.

Preokret na početku drugog poluvremena inicirao je Marin Prekodravac, polivalentni igrač juniorske momčadi koji je svoje kvalitete pokazao i kroz pripreme s prvotimcima Osijeka, a onda dovršio Ante Barišić koji je na poluvremenu ušao s klupe i pogodio vrijednu pobjedu.

U idućem kolu, već u subotu 19. kolovoza, Bijelo-plavi će u novom trening kampu od 16 sati dočekati Slaven Belupo.