I Bijelo-plavi će dati svoj doprinos obilježavanju 100. obljetnice Ljubičastih

U sklopu obilježavanja 100. rođendana Nogometnog kluba Olimpija, ovoga će utorka biti odigrana još jedna prijateljska utakmica. Na stadionu u Donjem gradu, s početkom u 16,30 sati, sastaju se Ljubičasti i NK Osijek. Tako će Bijelo-plavi čestitati Donjograđanima njihov značajni jubilej kojega prigodnim programom i aktivnostima obilježavaju kroz cijelu godinu. Jasno je da se ne može očekivati ravnopravniji ogled na zelenom terenu, no to je ovom prilikom i najmanje važno. Olimpija i Osijek oduvijek su imali dobre i prijateljske odnose, a puno je kvalitetnih igrača iz ovog amaterskog kolektiva stiglo u redove jedinog slavonskog predstavnika u najjačem razredu hrvatskog nogometa. Stoga će gosti u današnjem susretu svojim domaćinima uručiti i prigodne poklone, a naši će igrači iskoristiti prigodu i podružiti se s navijačima.