Igralo se dva puta po 35 minuta, a za Bijelo-plave je nastupilo i nekoliko juniora.

Bijelo-plavi su gostovanjem u Donjem gradu uveličali proslavu 100. obljetnice kontinuiranog djelovanja NK Olimpija. Odigrana je prijateljska utakmica pred 300-injak gledatelja, a kako se moglo i očekivati izabranici Stjepana Tomasa uvjerljivo su pobijedili rezultatom 9:0. Prva je tri pogotka postigao Mijo Caktaš, a potom su strijelci redom bili: Ramon Mierez, Darko Nejašmić, Šime Gržan (11 metara), Petar Brlek, Petar Ivančan i Marin Prekodravac. Igralo se u skraćenom vremenu, dva puta po 35 minuta.

Lopte za poklon domaćinu

Već iz liste strijelaca je vidljivo da su uz prvotimce Osijeka bili i neki juniori, a stručni stožer je, inače, priliku dao svim trenutno raspoloživim igračima, među kojima nije bilo lakše ozlijeđenih Marka Malenice i Kristijana Lovrića te Amera Hiroša koji i dalje nosi longetu na ruci. Izostali su ovaj puta i reprezentativci Styopa Mkrtchyan, Jovan Manev, Domagoj Bukvić i Nail Omerović. Prije početka susreta sportski direktor Ivica Kulešević predao je domaćinu poklon u vidu nogometnih lopti koje će sigurno dobro doći Ljubičastima, posebice njihovim mlađim kategorijama. Osijek je igrao u sastavu: Barešić (Sajko), Guedes (Gržan), Bralić (Duarte), Beširović (Prekodravac), Drambayev (Zebec), Jugović (Brlek), Nejašmić (Garmash), Pušić (Barić), Živković (Fiolić), Caktaš (Ivančan) i Mierez (Zahirović).