Radotićevi su učenici imali vodstvo golom Matkovića, a domaćin je potom uspio stići do izjednačenja.

U 7. kolu Prve nogometne lige za juniore momčad Osijeka gostovala je u Rijeci i odmjerila snage s istoimenim domaćinom. Rezultat je bio neriješen 1:1, a vodeći pogodak za Osječane postigao je Anton Matković u 56. minuti. Domaćin je petnaestak minuta kasnije uspio doći do izjednačenja. Bijelo-plavi su igrali u sastavu: Hlapčić, Perković, Beširović, Čurković ('66 Nemet), Mladinović, Svraka, Prekodravac, L. Barić, Ivančan ('28 Matković), Babić ('90 + 3 Tajs) i Zahirović ('66 Farkaš). Nakon sedam odigranih utakmica Radotićevi učenici imaju 5 pobjeda te po jedan remi i poraz i trenutno zauzimaju treće mjesto sa 16 osvojenih bodova, koliko ima i Hajduk uz slabiju gol-razliku. Na vrhu su Dinamo i Lokomotiva s dva boda više. Osijek je i dalje najefikasnija momčad s 20 postignutih golova, a uz Modre iz Maksimira su i najmanje primili, do sada samo 5. Proteklog vikenda nisu igrali pioniri i kadeti.