U nedjelju je odigran jaki međunarodni turnir (treći po redu) na Akademiji Krpan&Babić. 

FK Vojvodina, HNK Cibalia, KNŠ Hypo-Limač Elektra i NK Osijek sudjelovali su na međunarodnom turniru koji se odigravao u nedjelju na terenima Akademije Krpan & Babić. Osječani su do drugog mjesta došli remizirajući s Vojvodinom (0:0) i Hypo-Limač Elektrom (0:0) te s pobjedom protiv Cibalije (0:2). Prvo mjesto osvojila je Vojvodina s ukupno osvojenih sedam bodova, odnosno s dvije pobijede i jednim neodlučenim susretom. Vrijedi napomenuti kako su jedini strijelci za bijelo-plave bili Vrbanac i Budiša. Čestitke igračima i treneru na postignutom uspjehu!

U nastavku možete pogledati kompletnu tablicu odigranog turnira.

1. FK Vojvodina 7 bodova
2. NK Osijek 5 bodova
3. KNŠ Hypo-Limač Elektra 2 boda
4. HNK Cibalia 1 bod