Uvjerljivim nastupima do bodova su na Opus Areni došli pioniri i juniori dok su kadeti ovaj puta remizirali.

Sve su nam tri momčadi u Nogometnoj ligi mladeži bili domaćini proteklog vikenda. Najuvjerljiviji su u rezultatskom smislu bili pioniri koji su u 7. kolu svladali Zadar sa 4:0 golovima Turića, Sabe, Markovića i Janjića. Odluka je, ipak, pala u drugom poluvremenu kada je naša momčad postigla tri pogotka. Bekavčevi su učenici treći na ljestvici s 14 bodova, iza Hajduka i Gorice. Kadeti su također igrali sa Zadranima i to neriješeno 0:0 i to je druga utakmica u kojoj Žitnjakovi izabranici nisu uspjeli postići pogodak ove sezone. Prvi puta je to bilo na gostovanju u Solinu, uz istovjetni rezultat. Osječani su peti, također sa 14 bodova, dok je na vrhu Dinamo u pratnji Lokomotive.

Babić dvostruki strijelac

Juniori su odigrali susrete 8. prvenstvenog kola, a Osijek je bio prejak za vršnjake iz zagrebačke Kustošije koje su svladali sa 4:1. Već u prvih 45 minuta Bijelo-plavi su imali vodstvo od 3:0, a strijelci su bili Babić (2) i Svraka, da bi u nastavku protivničku mrežu zatresao i Barišić. Trener Radotić može biti zadovoljan prikazanim, a juniori su nam treći s 19 bodova, iza vodećeg dvojca Dinama i Lokomotive koji imaju po 21 bod.