Bekavčevi i Radotićevi učenici su osvojili po tri boda, dok su nam kadeti izgubili u sudačkoj nadoknadi.

Sve su tri naše momčadi u Prvoj hrvatskoj ligi za mladež proteklog tjedna odigrale svoje prvenstvene utakmice. Pritom je ostvaren učinak od dvije pobjede uz jedan poraz. Pioniri su slavili u Koprivnici protiv vršnjaka iz Slaven Belupa sa sigurnih 2:0. Po jedan pogodak pao je u oba poluvremena, a strijelci su bili Petar Turić i Lovro Perković. Na ljestvici vodi Hajduk s 22 boda, drugoplasirana Gorica ima 18, a Osijek je na trećem mjestu sa 17 osvojenih bodova.

Jovičić zabio za pobjedu

Na stadionu Ivan Kušek-Apaš gostovali su i osječki kadeti. Izgubili su u dramatičnoj završnici s 3:2. Poveo je domaćin, pa su Bijelo-plavi preokrenuli rezultat u svoju korist golovima Ivana Barića u 71. i 77. minuti, no u 85. je stiglo izjednačenje, da bi duboko u sudačkoj nadoknadi Koprivničani postigli i treći pogodak. U vodstvu je Dinamo s 22 boda, slijedi ga Lokomotiva s 19, a učenici Mateja Žitnjaka su peti s 14 bodova. Juniori su nam igrali u gostima kod Dugopolja i pobijedili s 1:0. Pogodak vrijedan tri boda postigao je Miloš Jovičić u 73. minuti. Vodeću poziciju zauzima Dinamo s 24 boda koliko ima i Lokomotiva na drugom mjestu, dok su izabranici Tomislava Radotića i dalje treći s 22 boda, što je učinak i splitskog Hajduka.