U susretu za 3. mjesto Memorijala Blago Zadro Radotićevi učenici nisu mogli parirati momčadi iz BiH (0:4).

U susretu za 3. mjesto 10. Memorijala Blage Zadre u Vukovaru juniorska momčad Osijeka nije mogla parirati prvotimcima Širokog Brijega. Bila je to utakmica neravnopravnih protivnika, pa je već u prvih 45 minuta bilo 4:0. Hat-trick je postigao Nigerijac Chinedu koji je sve golove zabio u koprodukciji s Mamićem i to iz matnih pozicija. Točku na „i“ stavio je Mamić, a u drugom poluvremenu više nije bilo golova, a ni ozbiljnih prigoda na obje strane. Osijek je igrao u sastavu: Marić (Ugrešić), Livić, Herceg (Čurković), Barić, Kolarik, Mladinović (Dabić), Farkaš (Perić), Damjanović (Babić), Barišić (Tajs), Svraka (Nemet), Jovičić (Ivančan).