Naša je kadetska momčad ostvarila sigurnu pobjedu, dok su ovaj puta izgubili pioniri i juniori.

Nismo baš nešto zadovoljni proteklim vikendom kada je riječ o utakmicama Prve lige mladeži. Naše su momčadi ostvarile jednu pobjedu uz dva poraza, pa se ipak može zaključiti kako smo se nadali boljem učinku. Pobjedu su ostvarili kadeti i to na gostovanju kod Istre u Puli s uvjerljivih 3:0. Prvi je mrežu domaćina zatresao Grgić, a potom su u drugom dijelu strijelci bili Barić i Mićić. Dinamo je prvi na ljestvici s 26 bodova, druga je Lokomotiva s 22, a slijede Rudeš s 21, Hajduk s 19 i Osijek koji ima 17 bodova. Treba napomenuti da Splićani i Osječani imaju utakmicu manje.

Juniori trenutno četvrti

S Puljanima su, također u okviru 10. kola, igrali i naši pioniri. Poraženi su rezultatom 3:0, a nezadrživ je bio trostruki strijelac Saina. Žitnjakovi učenici su trenutno šesti sa 17 bodova uz jedan susret zaostatka u odnosu na rivale koji su ispred njih. U vodstvu je Hajduk s 25 bodova, a prvi su mu pratitelji Gorica i Lokomotiva s tri boda zaostatka.  Što se juniora tiče, Osijek je bio domaćin Hajduku na Opus Areni. Gosti su pobijedili s 1:0, a ostao je dojam da su Radotićevi izabranici ipak malo kasno krenuli odlučnije ka suparničkim vratima. Lokomotiva je na čelu s 27 bodova, Dinamo i Hajduk imaju po 25, a četvrtoplasirani Osijek osvojio je 22 boda.