Bez nekih igrača, koji su bili u kadru prve momčadi, u Velikoj Gorici je teško bilo očekivati puno više…

Oslabljena juniorska momčad Osijeka gostovala je u okviru 13. prvenstvenog kola Lige mladih u Velikoj Gorici. Domaćin je slavio sa 4:2 i tako nanio četvrti poraz izabranicima Tomislava Radotića među kojima nisu bili vrlo važni igrači: Filip Živković, Marin Prekodravac i Anton Matković jer su toga dana bili u kadru seniorske momčadi za ogled s Lokomotivom. Osim njih, nije bilo ni Mažara i Ivančana te kapetana Barića i naravno da se to moralo osjetiti u igri naših juniora koji su ostali bez bodova.

Tri gola u zadnjih desetak minuta

Gorica je povela već u svom prvom napadu, Amar Zahirović je uspio izjednačiti, da bi suparnik do odlaska na odmor ponovno došao do prednosti. U drugom poluvremenu sve ono značajnije događalo se od 80. minute, pa do samoga kraja susreta. Goričani su zabili za 3:1, zatim je Antun Damjanović u 90. vratio još malo neizvjesnosti, no u trećoj minuti sudačke nadoknade Gorica je poentirala za konačnih 4:2. Dinamo je prvi s 31 bodom i utakmicom manje u odnosu na najbliže pratitelje. Slijedi ga Lokomotiva s 30, treći je Hajduk s 28, a četvrti Osijek s 25 osvojenih bodova. Pioniri i kadeti nisu proteklog vikenda igrali protiv Dinama na Opus Areni, budući da su Modri zatražili i dobili odgodu.