Utakmica u Iloku bit će odigrana u povodu 100. obljetnice postojanja i djelovanja tamošnjeg županijskog prvoligaša.

Ove srijede, 15. studenoga, naša će seniorska momčad gostovati u Iloku. Povod odigravanja prijateljske utakmice s domaćim Fruškogorcem je velika obljetnica ovog županijskog prvoligaša. Naime, Iločani slave stotu godišnjicu svoga postojanja i djelovanja, pa mi ovom prigodom kao sportski prijatelji prije svega čestitamo, a to ćemo učiniti i na samom terenu. Trener Zoran Zekić vodi na put sve raspoložive igrače, a moguće je da pojedinci dobiju poštedu zbog nekih lakših ozljeda koje bi trebale brzo biti sanirane. Dakako, na ovoj utakmici neće nastupiti Jovan Manev, Styopa Mkrtchyan, Domagoj Bukvić, Nail Omerović i Anton Matković koji imaju reprezentativne obveze. Utakmica između Fruškogorca i Osijeka bit će odigrana na stadionu Tomislav Bošnjak s početkom u 16 sati. Ulaznice su zapravo donacije i plaćaju se 5 eura, a za sve će posjetitelje biti otvoren glavni ulaz iz ulice Dr. Franje Tuđmana.