Naša je momčad uveličala veliku proslavu županijskog prvoligaša u Iloku pred više stotina gledatelja.

Bijelo-plavi su pridonijeli obilježavanju velikog jubileja HNK Fruškogorac u Iloku. Naša je momčad došla na sam istok Hrvatske odigrati prijateljsku utakmicu u povodu 100 godina postojanja i djelovanje kluba koji se trenutno natječe u Prvoj županijskoj ligi Vukovarsko-srijemskoj. Osnovan je još daleke 1923. i opstao i u najturbulentnijim vremenima. Prije početka susreta predstavnici NK Osijek uručili su poklone svojim domaćinima, a sigurno će ih najviše razveseliti lopte za seniorsku momčad i mlađe kategorije.

Utakmica pa zajednička večera

Što se samog susreta tiče, dakako da Fruškogorac nije mogao parirati Bijelo-plavima koji, pak, nisu bili previše „raspucani“ pred više stotina ljubitelja nogometa, među kojima je bilo i puno djece. Na kraju je završilo rezultatom 0:6 (0:2). Prva tri pogotka postigao je Lovrić, dok su potom strijelci bili Pušić u dva navrata i Hiroš neposredno prije posljednjeg sučevog zvižduka. Osječani su nastupili u sastavu: Sajko, Guedes, Zebec, Prekodravac, Drambayev, Nejašmić, Brlek, Živković, Hiroš, Lovrić, Garmash. Još su igrali: Bralić, Pušić, Fiolić i Caktaš. Po svršetku susreta organizirana je i zajednička večera, a NK Osijek zahvaljuje čelnim ljudima Fruškogorca na velikom gostoprimstvu i njihovoj momčadi želi puno sportskih uspjeha.