Na završnici Kupa regije u Đakovu mladi su Bijelo-plavi uvjerljivo svladali svoje protivnike u sva tri finala.

Mladi nogometaši Osijeka vrlo su uvjerljivo odradili završnicu Kupa regije, čija je završnica održana u Đakovu. Pioniri su slavili sa 8:0 u ogledu s vršnjacima iz Cibalije. Po dva su pogotka postigli P. Turić i Dedić, a u strijelce su se još upisali Sporis, Gašparović, Janjić i S. Turić. Kadeti su sa 7:0 bili bolji od Đakovo Croatije. Četiri je gola zabio Barić dok su po jednom suparničku mrežu pogađali Mićić, Grgić i Majdenić. Juniori su, pak, za protivnika imali požešku Slavoniju. Bilo je 5:0, a zabijali su Babić (2), Jovičić, Barišić i Čavar. Tako su Bijelo-plavi dominirali u sva tri odigrana finala bez ijednog primljenog pogotka. Natjecanje u Kupu nastavlja se na državnoj razini.