Osijek i Dinamo igrali su 1:1 na Opus Areni, dok su nam kadeti slavili u gostima kod Sesveta.

Sve su nam mlađe kategorije odradile svoje obveze u okviru 14. kola Prve nogometne lige mladeži. Na dvostrukom gostovanju u Sesvetama osvojena su četiri boda. Pioniri su remizirali u igri bez golova, a 0:0 je još jedino bio rezultat protiv Lučkog u 2. kolu. Inače, Sesvećani su na startu sezone slavili na Opus Areni s 3:0 i u usporedbi s tim susretom, dosta je toga bilo drugačije u nedjeljnom dvoboju koji je završio bez pobjednika. Na ljestvici vode Gorica i Lokomotiva s 32 boda, treći je Hajduk s 30 dok su Bekavčevi izabranici na osmom mjestu s 19 bodova, ali i dvije utakmice manje.

Hosi zabio za pobjedu, Zahirović za remi

Kadeti su Sesvete svladali s 2:1. Osijek je poveo golom I. Barića, domaćin je potom uspio izjednačiti, ali ne i sačuvati remi, budući da je Hosi Bijelo-plavima donio pobjedu u 76. minuti. Važnu su ulogu imali Mićić i Peček koji su dan ranije bili na klupi naših prvotimaca u Maksimiru. Dinamo vodi u ovoj konkurenciji s 35 bodova, slijede ga Hajduk s 29, Lokomotiva koja ima 28 i Osijek s 26 bodova, no i susretom manje u odnosu na vodeći dvojac. Što se tiče juniora, oni su ugostili Dinamo, a rezultat je bio neriješen 1:1. Poveli su Modri u prvom poluvremenu dok je izjednačujući pogodak za Osječane u 73. minuti postigao Zahirović, mladi reprezentativac BiH. Dinamo je na čelu ljestvice s 32 boda, jednim više od drugoplasiranog Hajduka. Treća Lokomotiva ima 30, a četvrti Osijek 26 osvojenih bodova.