Među našim željama, upućenim Kristijanu Lovriću, svakako je i ona za što boljim učinkom u nastavku sezone.

Sigurno smo da se Kristijanu Lovriću visoko na popisu rođendanskih želja nalazi i puni doprinos Bijelo-plavima u nastavku sezone jer znamo da je samokritičan i da svakako želi više dati Osijeku i navijačima koji su mu pripremili sjajan doček u zimu 2022. kada je došao u Gradski vrt. Dakako da mu prvenstveno želimo puno zdravlja, potom sreće i zadovoljstva u svakom pogledu, vjerujući da će u nastavku sezone ostvariti učinak na terenu kojega i sam već dugo priželjkuje. Inače, Lovrić je rođen 1. prosinca 1995. u Ogulinu, a nogometnu je karijeru potom gradio u zagrebačkim klubovima: Kustošiji, Lokomotivi, Lučkom, zatim i Gorici gdje se promovirao u jednoga od najboljih igrača HNL-a te je dočekao i poziv u A reprezentaciju Hrvatske za koju je debitirao u ožujku 2021. u kvalifikacijskoj utakmici s Maltom u Rijeci.

Do sada zabio 50 golova u HNL-u

Za nas je premijeru imao u pobjedi nad Dinamom na domaćem terenu, u veljači prošle godine, u trenerskom mandatu Nenada Bjelice. Prvi je gol u osječkom dresu postigao protiv Šibenika na Šubićevcu, a do sada je u šest navrata pogađao suparničku mrežu i tomu dodao sedam asistencija. Sveukupno gledajući, u elitnom razredu hrvatskog nogometa strijelac je bio 50 puta. Ove sezone je zabio Slaven Belupu na samome startu i u Puli s bijele točke u borbi za bodove te u Kupu s Kutjevom i Karlovcem. U nekim susretima, kao recimo protiv Hajduka i na Poljudu i na Opus Areni, nije baš imao sreće jer su ga zaustavljale vratnice, no nadamo se kako će ubrzo proraditi jer nam njegovi golovi svakako trebaju. Sretan rođendan, Kiki!