Golovima Babića i Zahirovića naša je momčad osvojila bodove na gostovanju kod Cibalije u Vinkovcima.

Proteklog vikenda u Prvoj ligi mladeži od naših je momčadi aktivna bila samo juniorska. Pobjednički je odrađeno gostovanje kod vinkovačke Cibalije, rezultatom 2:1. Osijek je imao vodstvo od dva gola razlike golovima Babića u 30. i Zahirovića u 50. minuti, a domaćin je uspio zabiti tek za malo produženje neizvjesnosti, ali ne i izbjeći poraz. Bijelo-plavi su igrali u sastavu: Hlapčić, Perković, Mladinović, Tomić, Svraka, Čurković, Ivančan (od 67. Jovičić), Nemet (od 89. Tajs), Zahirović, Babić, Farkaš (od 67. Damjanović, od 82. Barišić).  Na ljestvici vodi Dinamo s 38 bodova i utakmicom manje u odnosu na najbliže pratitelje. Hajduk je drugi s 35, trećeplasirana Lokomotiva ima 33, a Osijek je četvrti s 32 boda.

Pioniri i kadeti igraju sljedeće nedjelje

Na isti dan kada su u Varaždinu igrali naši seniori, na istome mjestu bila je ranije predviđena utakmica i mlađih kategorija ova dva kluba, u konkurenciji pionira i kadeta. Dogovorom klubova susret je odgođen, a jedan od razloga je i Zimski kamp HNS-a koji ovoga ponedjeljka počinje u Medulinu i traje do petka. Stoga su se Varaždinci i Osječani dogovorili da susret 16. kola odigraju predstojeće nedjelje, 17. prosinca.