Sva tri boda osvojili su naši pioniri dok su juniori, također u Varaždinu, odigrali neriješeno.

Spuštena je zavjesa na jesenski dio sezone u Prvoj ligi mladeži i to zaostalim utakmicama varaždinskog i osječkog prvoligaša. Osječani su bili gosti i u dvije utakmice osvojili četiri boda. Do pobjede su došli pioniri koji su svoga domaćina svladali s 1:0 golom u završnici prvoga poluvremena kojega je postigao Miličić. Osijek je igrao u sastavu: Adžić, Sporiš (od 70. L. Perković), Gavran (od 70. Kurtović), Janjić, Sabo, Ljubojević (od 59. Rošta), P. Turić (od 68. Tadić), Kolarević (od 68. Tomašević), Dedić, Miličić i Marković (od 70. Š. Turić). Jesenski prvak je Gorica s 38 bodova, drugoplasirani Hajduk ima bod manje, a na treća je Lokomotiva s 36. Bijelo-plavi su trenutno šesti s 25 osvojenih bodova i utakmicom manje koju će odigrati 18. veljače iduće godine s Dinamom na Opus Areni.

Kadeti su u vodećem trojcu

Kadeti Varaždina i Osijeka odigrali su neriješeno 1:1. Prvi su u vodstvo došli naši nogometaši, a strijelac je bio Majdenić u 19., dok je domaćin izjednačio u 57. minuti. U osječkoj su momčadi igrali: Katalinić, Bilić, Polovina, Begović, Tomić, Drga (od 64. Peček), Mićić (od 78. Rupčić), Majdenić, Jaman, Grgić i Šainović (od 56. Hosi). Dinamo je prvi na polusezoni s 41 bodom, drugi je Hajduk s 35, a Osijek na trećoj poziciji ima 33 boda i susret manje u kojem će odmjeriti snage s liderom na ljestvici, također 18.2.2024. na domaćem terenu.