Turski je klub odlučio aktivirati klauzulu iz dogovora s Osijekom i povući makedonskog stopera ponovno u svoje redove.

Makedonski reprezentativac Jovan Manev okončao je svoju posudbu u Nogometnom klubu Osijek. Turska Adana Demirspor odlučila je aktivirati opciju iz ugovora s Bijelo-plavima i povući već ove zime 21-godišnjeg stopera natrag u svoje redove jer na njega ozbiljno računaju u nastavku sezone. Manev je za Bijelo-plave odigrao sedam utakmica, a u posljednje vrijeme nije konkurirao za momčad zbog ozljede.

Odluka je bila isključivo na Adani, tako je i sklopljen dogovor s Osijekom. Čast mi je bila što sam igrao za Osijek, ali je Adana moj klub za koji sam vezan višegodišnjim ugovorom. Stoga je jasno da sam prihvatio njihovu odluku, posebno jer su mi dosad puno pomogli u mojoj karijeri. Ovdje sam dao sve od sebe, a žao mi je što zbog problema s tetivom nisam skupio više nastupa u HNL-u. Nadao sam se da ćemo biti rezultatski uspješniji, kvalitete sigurno ima, ali smo nekako upali u krizu. Takav je nogomet. Na Opus Areni sam, inače, primljen vrlo srdačno, suigrači mi ostaju u lijepoj uspomeni, baš kao i svi ljudi u klubu i navijači. Svima želim sve najbolje, posebno igračima jer oni to svakako zaslužuju. Uvjerio sam se trenirajući i igrajući s njima da mogu puno bolje od onoga što smo dosad postigli. A ja se vraćam u Tursku, u vrlo jaku ligu i nadam se da ću opet opravdati njihova očekivanja, izjavio je Manev.