Amer je za NK Osijek nastupio 48 puta, postigao je dva pogotka i odlazi pola godine prije isteka ugovora.

Amer Hiroš (27) sporazumno je raskinuo ugovor s Nogometnim klubom Osijek koji mu je isticao u ljeto ove godine. Uoči polaska naše momčadi u Novigrad, dosadašnji veznjak Bijelo-plavih došao se pozdraviti sa suigračima i članovima stručnog stožera i nakon dvije i pol godine odlazi iz grada na Dravi. Podsjećamo, stigao je u Gradski vrt u ljeto 2021. iz Mladosti Kakanj (BiH) i u dresu našeg Kluba je zabilježio 48 nastupa, uz dva postignuta pogotka. Oba je zabio na gostovanjima: prvi u Koprivnici, a drugi iste sezone u Velikoj Gorici.

Nastavljamo, što bi se reklo, svatko svojim putem. Bilo mi je zadovoljstvo biti dijelom momčadi koja se borila za najviši plasman u hrvatskom nogometu. Kao i svatko, bio bih sretniji da sam više igrao, onda bi mi i učinak, vjerujem, bio zapaženiji. No, i ovako mogu reći da mi je bilo lijepo u Osijeku, jedno svakako bitno iskustvo za sve što me dalje očekuje u karijeri. Imam neke opcije, aktualni su neki razgovori po pitanju novog kluba, ali ne bih ništa pričao o tomu dok nije sigurno. Naravno da svojim sada, eto, bivšim suigračima želim puno sreće i uspjeha u nastavku sezone, poručio je Hiroš na rastanku s Osječanima.

I mi njemu želimo sve najbolje, na obiteljskom i nogometnom planu, gdje god odlučio nastaviti karijeru!