Ovoga je četvrtka slavljenik mladi napadač kojemu su ovo prve pripreme s najboljom momčadi Osijeka.

Slavljenička torta ovoga četvrtka, 18. siječnja, u hotelu Maestral u Novigradu očekuje našeg mladog napadača Ivana Bakovića. Njegov je 21. rođendan i NK Osijek mu želi puno zdravlja, prije svega, te što više nogometnog zadovoljstva u igračkoj karijeri u kojoj će puno toga ovisiti upravo o njemu. Ovo su mu prve pripreme među profesionalcima u redovima Bijelo-plavih i svakako mu je prvenstvena želja ostaviti što bolji dojam na stručni stožer i trenera Zorana Zekića.

Prošao klupsku Školu nogometa

Proteklo je razdoblje proveo na posudbi u BSK-u iz Bijelog Brda gdje se cijela momčad baš nije iskazala u prvom dijelu aktualne sezone. Sada je s nama u Istri i ima se priliku pokazati na svakom treningu i pripremnim utakmicama. Svojedobno je skupio i tri nastupa za U-19 reprezentaciju, a prije nego li je otišao na „kaljenje“ u BSK igrao je i za momčad Osijeka II. Ivan je prošao klupsku Školu nogometa i neka mu je sa srećom u nastavku dokazivanja na zelenom terenu!