Po hladnom vremenu igralo se vremenski nešto kraće, a na kraju lopta nijednom nije završila u mreži.

Osjetili smo kako je to kada bura zapuše u ovom dijelu Istre. U Petroviji, malom mjestu nedaleko Umaga, teren je bio solidan, ali je vjetar umnogome onemogućavao kvalitetniji nastup i nogometaša Osijeka i njihovog suparnika iz Makedonije. Na kraju je završilo s početnih 0:0 uz malo onih pravih prigoda na travnjaku. U prvom dijelu Zahirović je dobio loptu od Živkovića u kontri, pucao je unutar šesnaesterca, ali je protivnički vratar obranio njegov udarac. U još dvije-tri situacije Bijelo-plavi su imali protunapade iz kojih se moglo nešto više i konkretnije učiniti, međutim, izostala su bolja rješenja u završnici, a sudac je već nakon 40 minuta označio kraj poluvremena.

Dobre prilike Zahirovića i Matkovića

U nastavku se ništa bitnije nije događalo do 68. minute. Tada je Babić fino centrirao iz prekida, Zahirović je još jednom pucao, no Stevkovski je dobro intervenirao. U završnici utakmice Babić se još jednom iskazao u ulozi asistenta, u pravu je šansu doveo Matković koji zdesna ulazi u kazneni prostor, ali je i ovaj puta makedonski vratar spriječio pogodak našeg mladog napadača. Makedonija GP nije došla niti u jednu ozbiljniju priliku ugroziti osječka vrata, ali je zasigurno na kraju zadovoljna remijem. Osijek je igrao u sastavu: Kolić (od 57. Sajko), Gržan, Vrbanac, Bralić, Zebec, Brlek, Jugović, Živković (od 57. Babić), Matković, Drambaiev (od 46. Baković) i Zahirović.