Naš mladi napadač baš nema sreće jer je na treningu doživio re-rupturu prednjih križnih ligamenata.

Kakav peh za našem mladog napadača Luku Branštetera! Tek što se vratio nakon osmomjesečne stanke, uvjetovane operacijom prednjih križnih ligamenata, ponovno se ozlijedio, a u pitanju je isto koljeno s jednakom dijagnozom kao i uoči prve operacije koju je imao u svibnju 2023. Sada je nužan novi operativni zahvat i jasno je da ga ponovno neće biti duže vrijeme na zelenom terenu. Branšteter se nesretno ozlijedio na jednom od prošlotjednih treninga kada je pucao ka vratima, no tijelo mu se u tom trenutku „zarotiralo“, opterećenje je ostalo na koljenu desne noge te su magnetska rezonancija i CT pregled pokazali i potvrdili re-rupturu ligamenata.

Želimo mu uspješan oporavak!

Kao što je poznato, Luka se na istarskim pripremama vratio redovitim treninzima bez ikakve poštede, zaigrao je protiv Celja i Fehervara i (asistirao Mierezu za pogodak) i bio na pričuva u prvenstvenom dvoboju s Rudešom na startu proljetne polusezone. Sigurno se tada ponadao da bi u sljedećim utakmicama mogao dočekati svoju priliku i određenu minutažu, međutim, baš nije imao sreće. Opet će mu trebati strpljenja i ustrajnosti u procesu oporavka, a mi mu želimo da sve još jednom izdrži na najbolji način, baš kao i tijekom prošle godine.