Odmah na startu drugog dijela sezone Prve lige za mladež imamo derbije na Opus Areni.

Nakon točno dvomjesečne stanke, nastavlja se natjecanje u Prvoj ligi za mladež. I odmah ćemo imati derbije na Opus Areni. Naime, u sklopu našega kampa, na pomoćnim terenima bit će odigrane utakmice između Osijeka i Dinama u kategoriji pionira i kadeta. Mlađe momčadi svoj će dvoboj započeti u 10 dok je kadetski ogled zakazan za 11,45 sati. Bijelo-plavi su u pionirskoj konkurenciji trenutno šesti s 25 bodova, Dinamo je četvrti s pet bodova više, a u vodstvu je Gorica koja je osvojila 38 bodova. Što se tiče kadeta, Osijek zauzima treće mjesto s 33 boda, što je osam manje u odnosu na vodeći sastav Modrih iz Maksimira. Dodajmo na kraju da će juniori svoju prvu ovogodišnju službenu utakmicu odigrati u srijedu, 21. veljače, kada će na našem stadionu gostovati Varaždin.