Armenski reprezentativac u našim redovima ima 21 godinu, a za Osijek je dosad skupio 15 nastupa.

Dan uoči prvenstvenog dvoboja s Goricom na Opus Areni, imamo novi rođendan među našim prvotimcima. U Yerevanu je prije 21 godinu na današnji dan, 17. veljače, rođen Styopa Mkrtchyan i dakako da ćemo mu svi poželjeti sve najbolje i da u Osijeku ostvari svoje nogometne ciljeve i ambicije. Došao nam je prvo na posudbu iz armenskog Ararata, da bismo ove zime iskoristili opciju otkupa njegova ugovora, pa smo sa standardnim reprezentativcem Armenije dogovorili suradnju do ljeta 2026. godine. Styopa je za najbolju vrstu svoje domovine odigrao 15 utakmica, a isto toliko puta našao se i u momčadi Bijelo-plavih. Postigao je i jedan pogodak i to na našem prvom ovosezonskom gostovanju u Puli kada je rezultat bio 4:4. Ovo je prilika da ga javno pohvalimo i za maksimalno profesionalni odnos kojega ima od prvoga dana u novoj sredini, a na njemu je da se stalno dokazuje stručnom stožeru pokuša se izboriti za što bolji status.