Odličan nastup imali su naši pioniri koji su slavili s uvjerljivih 4:1, dok su kadeti poraženi rezultatom 2:4.

U subotu su na pomoćnim terenima u kampu Škole nogometa na Opus Areni odigrane zaostale utakmice 12. kola Prve lige mladeži, čime je otvoren i natjecateljski dio proljetne polusezone. U gostima nam je bio zagrebački Dinamo, a naše su momčadi ostvarile polovičan učinak, dakle pobjedu i poraz. Bodove su osvojili pioniri koji su bili vrlo razigrani i raspoloženi, pa ni rezultat nije izostao. Slavili su s uvjerljivih 4:1 ponajviše zahvaljujući dvostrukim strijelcima Jakovu Dediću i Nemanji Kolareviću. Na ljestvici vodi Gorica s 38 bodova, Hajduk je drugi s bodom manje, trećeplasirana Lokomotiva ima 36, četvrti je Dinamo s 30, a Osijek je trenutno na petom mjestu s 28 bodova.

Kadeti posustali u drugom poluvremenu

Vrlo je zanimljiv bio i kadetski dvoboj koji je pripao Modrima. U dva navrata su Bijelo-plavi bili u vodstvu golovima Ivana Barića u 15. i 39. minuti (11 metara), ali su gosti u drugom poluvremenu boljom igrom došli do preokreta i pobjede od 4:2. Dva je pogotka pritom postigao Leon Jakirović, sin aktualnog trenera prve momčadi Dinama. Treba istaknuti kako u drugom poluvremenu u našim redovima nije bilo stopera Ivana Kolarika koji se ozlijedio, što je zasigurno utjecalo i na konačan ishod. Zagrepčani su uvjerljivo vodeći s 44 boda, drugi je Hajduk s 35, dok trećeplasirani Osijek ima 33 osvojena boda.