Prvo će snage odmjeriti pioniri Osijeka i Solina, zatim će igrati kadeti, dok juniori dočekuju Varaždin.

Nakon velike i uvjerljive pobjede nad Dinamom u zaostaloj utakmici iz prvog dijela sezone, ove srijede (21. veljače) pioniri Osijeka u drugom ovogodišnjem službenom nastupu ponovno će biti domaćini. U kampu Škole nogometa na Opus Areni gostovat će njihovi vršnjaci iz Solina. Riječ je o protivniku koji je trenutno pretposljednji na ljestvici, što znači da Bijelo-plavi imaju ulogu favorita. Uostalom, Solinjane su svladali i jesenas rezultatom 3:1 na njihovom terenu. Ovaj ogled počinje u 10 sati. Odmah potom, od 11,45 sati, uslijedit će kadetski dvoboj istih klubova. I u ovoj je konkurenciji osječka momčad nedvojbeno kvalitetnija, uostalom, ima i dvostruko više osvojenih bodova u odnosu na protivnika. Doduše, u Solinu je u prvom dijelu prvenstva bilo neriješeno 0:0, a sada se ipak očekuje kako će Žitnjakovi izabranici osvojiti sva tri boda i sačuvati treće mjesto na ljestvici.

I prvotimci u kadru juniorske momčadi

Prvu službenu utakmicu ove kalendarske godine odigrat će, također u srijedu, naši juniori, U goste im dolazi Varaždin koji može i zna biti neugodan, no Radotićevi učenici ipak su po svemu u prednosti. I zbog činjenice što će treneru na raspolaganju biti i aktualni prvotimci Vrbanac, Mikolčić, Živković i Matković kojima će dobro doći pokoji nastup među juniorima. Četvrtoplasirani Osijek ima samo tri boda manje od Hajduka koji je na drugom mjestu, tako da naši mladići u ovom ogledu razmišljaju isključivo o pobjedi. Susret počinje u 14 sati.