Bijelo-plavi će u srijedu ipak odigrati kontrolnu utakmicu, pa makar to bilo i – međusobno

Neugodno su se u stožeru osječkog nogometnog prvoligaša danas (utorak) iznenadili kada im je iz trećeligaša Vinogradara stigla poruka i obavijest da neće doći na dogovorenu prijateljsku utakmicu koja je trebala biti odigrana sutra u Gradskom vrtu.

Neodgovoran je to potez kluba iz Mladine koji je raskinuo suradnju s bivšim kormilarom Osijeka Stankom Mršićem, na čije je mjesto došao Roy Ferenčina. A njemu se, očito, ne ide u Gradski vrt, pa je susret otkazan. Čudi nas da je čelništvo Vinogradara podržalo novog trenera u ovakvoj odluci, koja je uzrokovala probleme Zoranu Zekiću i njegovoj momčadi, budući da nije lako u vrlo kratkom vremenskom roku pronaći zamjenskog protivnika.

Ipak, bijelo-plavi će se ove srijede svakako naći na terenu s umjetnom travom u predviđenom terminu od 14 sati, pa makar na kraju igrali i – međusobno.