Na današnji je dan prije 20 godina rođen Domagoj Bukvić, naš standardni prvotimac i mladi hrvatski reprezentativac.

Sretan rođendan i to okrugli dvadeseti želimo našem prvotimcu Domagoju Bukviću! Rođen je 22. veljače 2004. godine u Osijeku i jedan je od izdanaka Škole nogometa Bijelo-plavih koji su kroz mlađe kategorije stigli do prve momčadi i reprezentativnih selekcija. Inače, prve je nogometne korake napravio na Akademiji Hypo Limač na Jugu II gdje je počeo razvijati svoj talent, što su brzo zamijetili naši skauti, pa je prelazak u Gradski vrt bio logičan slijed događaja. Pokazao je kroz pionire, kadete i juniore da je potencijal kojega vrijedi dodatno „izbrusiti“ da bi mogao imati zapaženu ulogu i među seniorima.

Debitirao u derbiju na Rujevici

Debitirao je u HNL-u 2. travnja prošle godine s Rijekom na Rujevici kada ga je u derbiju na teren u posljednjih dvadesetak minuta poslao tadašnji trener Borimir Perković. Nakon toga se ustalio u sastavu, a do sada je odigrao 36 natjecateljskih utakmica. Pritom je postigao tri pogotka uz osam asistencija svojim suigračima. Ove je sezone na učinku od dva gola i pet završnih proigravanja koja su prethodila samoj realizaciji. Za U-19 selekciju Hrvatske je standardno nastupao, a isti status imao i u nacionalnoj vrsti U-21. Želimo mu puno zdravlja, prije svega, te što bolju formu i maksimalan doprinos našoj momčadi u svim nadolazećim susretima.