Enis Cokaj ustalio se u najboljem sastavu Bijelo-plavih koji danas igraju protiv njegovog bivšeg kluba. 

Na sam dan utakmice s Lokomotivom u Zagrebu svoj 25. rođendan slavi naš veznjak Enis Cokaj. Naravno da mu svi u Klubu želimo sve najbolje, a nadamo se da će se u slavljeničko ozračje uklopiti i rezultat ogleda s Lokosima na stadionu u Kranjčevićevoj ulici. Kao što je poznato, povremeni albanski reprezentativac jedan je od trojice novih igrača koji su nam došli tijekom zimskog prijelaznog roka. Stigao je na posudbu iz grčkog Panathinaikosa s opcijom otkupa njegova ugovora o čemu će se, dakako, razgovarati na kraju sezone.

Igrama u Osijeku izboriti odlazak na EURO

Debitirao je protiv Rudeša na Opus Areni, a potom je igrao i protiv svih ostalih protivnika s kojima smo dosad odmjerili snage u drugom dijelu državnog prvenstva. U Osijeku će nastojati vratiti kontinuitet kvalitetnih prezentacija koje je svojedobno imao baš u redovima našeg današnjeg protivnika u borbi za bodove. Za A reprezentaciju Albanije zabilježio je 5 nastupa, a velika mu je želja ponovno se vratiti u nacionalnu vrstu koju predstojećeg ljeta očekuje Europsko prvenstvo. Sve najbolje, Čoki!