Lokomotiva
1
:
0
  • Završena je utakmica pobjedom domaćina koji se plasirao u polufinale Kupa Hrvatske dok smo mi završili s natjecanjem.

• 90'+8'

Karton na samom kraju za Marića.

• 90'+8'

Posljednja i to sjajna prigoda za Bijelo-plave! Matković je pucao s nekoliko metara, a Šubarić se "raskrilio" ispred njega i spriječio izjednačenje i moguće produžetke.

• 90'+4'

Odlična prigoda iz kontranapada za Lokose. Goričan dovodi Fetaija "jedan na jedan" s Malenicom, ali je mladi igrač Lokomotive slabo reagirao u toj situaciji.

• 90'+3'

Izlazi Mudražija, ušao je Fetai.

• 87'

Javna opomena za Mudražiju.

• 86'

Odgovornost je baš kao u petak preuzeo Mierez, ali ovaj puta ga je Šubarić "pročitao", krenuo u lijevu stranu i obranio "penal" našem napadaču.

• 83'

VAR

Situacija se provjerava u VAR sobi i sudac je potvrdio svoju odluku.

• 83'

Omerović je pucao sa 17 metara, lopta je na putu ka vratima udarila Marića u ruku i Kolarić je pokazao na bijelu točku.

• 82'

Opet je Lokomotiva zaprijetila iz slobodnog udarca. Skočio je visoki Kalaica i glavom usmjerio loptu prema desnom kutu, ali je zamalo bio neprecizan.

• 76'

Na klupu idu Pušić i Prekodravac, u igri su Cokaj i Matković.

• 75'

Još jedna fantastična obrana Šubarića! Mierez je glavom spustio loptu na nogu Prekodravcu koji iz prve puca s desetak metara, međutim, vratara domaćih je bravurozno intervenirao.

• 73'

"Požutio" je Guedes.

• 72'

Goričan je u kontri, nije loše pucao, ali je Malenica sigurno intervenirao.

• 65'

Šubarić je sjajnom intervencijom spriječio pogodak Bralića koji je odlično loptu glavom usmjerio pod samu gredu.

• 63'

Izlaze Žilinski, Šotiček i Canjuga, a ulaze Leovac, Matić i Čop.

• 61'

Drugi žuti karton

Drugi žuti karton dobio je domaći stoper Mersinaj nakon prekršaja nad Mierezom koji je bio u naletu pred domaćim šesnaestercem. Lokomotiva ostaje s igračem manje na terenu.

• 59'

Duarte je u lijepo šansu "gurnuo" Prekodravca čiji je prizemni udarac malo iskosa s desne strane Šubarić uspio obraniti.

• 55'

Duarte je na udarcu, nije bio precizan.

• 51'

1:0 - MUDRAŽIJA

Opet je prekid bio koban za Bijelo-plave. Canjuga je loptu iz prekida ubacio pred osječka vrata, u gužvi je Marić glavom prenio loptu do Mudražije koji je spretan i priseban u petercu i pogađa za vodstvo Lokomotive.

• 50'

Karton za Bralića.

• 46'

Dvije zamjene u našoj momčadi. Ostali su u svlačionici Gržan i Bukvić, a ušli su Guedes i Jugović.

• Prvo je poluvrijeme završeno bez pogodaka i općenito bez puno uzbuđenja.

• 44'

"Požutio" je Mersinaj.

• 44'

Mersinaj pokušava glavom, nije loptu usmjerio prema okviru vratiju.

• 37'

Evo šanse i pred našim golom. Ubačaj je stigao s desne strane, visoko je skočio Kalaica, a Malenica je uz malo poteškoća sačuvao mrežu netaknutom.

• 36'

U istoj minuti u dva smo navrata ozbiljno zaprijetili. Prvo je lopta išla na glavu Almasija, no ipak je bila malo previsoka, da bi u nastavku akcije na lopti u šesnaestercu bio i Prekodravac, ali je Šubarić ipak mogao odahnuti...

• 32'

Karton za Gržana koji je prvi sankcioniran zbog oštrijeg starta.

• 22'

Odmah su uzvratili domaći preko Šotičeka koji je snažno pucao, srećom ne i precizno.

• 22'

Prva prava prigoda i to za Almasija. Pucao je glavom nakon kornera kojega je izveo Pušić, lopta je išla po sredini vratiju i nije iznenadila domaćeg vratara.

• 12'

Duarte je skočio pred vratima Lokomotive na ubačaj Pušića, pucao je glavom, no Šubarić je bio dobro postavljen.

• 4'

Mudražija je prvi u šansi, dobra je bila pozicija za udarac, no bivši je igrač Osijeka loše "zahvatio" loptu.

• Naprijed naši Bijelo-plavi!

• 15:00

Rođendan je Nogometnog kluba Osijek i želimo ga danas ovdje proslaviti na najljepši način, prolaskom u polufinale.

• 14:55

Za Lokomotivu će igrati: Šubarić, Bartolec, Mersinaj, Kalaica, Žilinski, Marić, Canjuga, Mudražija, Smakaj, Šotiček i Goričan.

Sudac je Kolarić (Čakovec), kojemu će pomagati Starčević (Bjelovar) i Kečkiš (Virovitica), dok su u VAR sobi Bebek i Pajić (obojica iz Rijeke).

• 14:52

Osijek će ovaj puta zaigratu u nešto drukčijem sastavu i formaciju u odnosu na petak. Sastav izgleda ovako: Malenica, Gržan, Duarte, Bralić, Omerović, Nejašmić, Prekodravac, Pušić, Bukvić, Almasi i Mierez.

• 14:51

Nakon samo četiri dana, opet smo u Kranjčevićevoj. Pozdrav svima uoči četvrtfinalnog ogleda Kupa Hrvatske u kojem se ponovno sastaju Lokomotiva i Osijek.