Prekodravac je Osječanin rođen 3. ožujka 2005., prošao je sve mlađe kategorije i zasad ima 11 nastupa za najbolju momčad.

Lijepo je imati rođendan baš na dan odigravanja derbija na Opus Areni. To zadovoljstvo ima jedan od naših najmlađih prvotimaca, danas 19-godišnji Marin Prekodravac. Rođen je 3. ožujka 2005. u Osijeku i ove je sezone dočekao svoju pravu priliku među Bijelo-plavima. Debitirao je 7. listopada prošle godine na utakmici s Rudešom na našem novom stadionu, kada je momčad jedini puta s klupe vodio Ivo Smoje. Dolaskom Zorana Zekića stalno je u najozbiljnijim kombinacijama za najbolji sastav, o čemu svjedoči I 11 dosadašnjih nastupa. Bio je među našim najboljim juniorima, a kao izdanak Škole nogometa NK Osijek nestrpljivo čeka svoj prvi pogodak. Imao je do sada nekoliko jako lijepih prilika i kod kuće i u gostima, pa mu želimo što skoriji prvijenac. Dakako i sve najbolje ne samo na terenu, nego i izvan njega.