:
1
  • Iz minute u minutu
  • Zapisnik
  • Utakmica je završila podjelom bodova, a bez pobjede smo ostali u sudačkoj nadoknadi.

• 90'+9'

Žuti karton

"Požutio" je Petković.

• 90'+7'

Kakva šansa za Osijek! Matković je u kontri, uspjeva pretrčati Theophilea, ali ne i osigurati mirniju završnicu ispred Nevistića. Doduše, uputio je prizeman udarac, ali je lopta otišalo metar pokraj desne vratnice.

• 90'+4'

1:1 - KULENOVIĆ

Dinamo u sudačkoj nadoknadi ipak dolazi do poravnanja rezultata. Opet je pred vratima Kulenović, ovaj puta ne griješi iz blizine i zabija za 1:1 nakon što u nekoliko navrata naši igrači nisu uspjeli loptu ispucati daleko od svoga šesnaesterca.

• 90'+4'

Dinamo je u šansi preko Kulenovića, imali smo dosta sreće što ovo nije bilo izjednačenje.

• 90'+2'

Izmjena

Brlek je ušao umjesto vrlo zapaženog Cokaja.

• 88'

Žuti karton

Žute kartone dobili su Mierez i Kulenović. Prethodno je u dvije situacije bilo napeto pred našim vratima, kada je bilo glavometa ispred Malenice.

• 19:14

Kakva šansa za Bijelo-plave! Mierez je opet snalažljiv pred vratima suparnika, ali je njegov udarac Nevistić sjajno obranio.Lopta se potom odbila do Matkovića koji je također u idealnoj situaciji za postizanje pogotka, ali je vratar Modrić još jednom vrhunski reagirao.

• 83'

Izmjena

Pušić je svoje mjesto prepustio Mkrtchyanu.

• 82'

Matković je odmah pokušao učiniti nešto više, Nevistić je siguran na vratima.

• 80'

Izmjena

Ozlijedio se odlični Bukvić umjesto kojega je ušao Matković. Kod Dinama su dvije zamjene. Na klupu idu Bernauer i Mišić, sada su na terenu Kulenović i Halilović.

• 78'

Špikić je slabašan u trzaju glavom unutar kaznenog prostora, Malenica nema nikakvih problema.

• 75'

Bukvić prizemno puca, Nevistić je dobro postavljen.

• 72'

Kombinirali su Mierez i Omerović, ovaj posljednji je imao situaciju za udarac, ali je ipak previše čekao...

• 69'

Izmjena

Hoxha je prepustio svoje mjesto na terenu Brodiću.

• 63'

Koliko sreće su sada imali gosti! Mierez je u jednom duelu nadmudrio Bernauera i došao do lopte u kaznenom prostoru, uslijedio je silovit udarac s 15 metara koji je završio na gredi!

• 62'

Kakva šansa za Osijek! Pušić je idealno ubacio s lijevog krila, Prekodravac je neometan pucao glavom sa 8-9 metara, ali je loptu poslao visoko iznad grede.

• 61'

Ademi je odmah u lijepoj prigodi, uputio je udarac glavom sa 8 metara, no Malenica je to mirno obranio.

• 58'

Izmjena

Izašli su Sučiić i Kaneko, a ušli Ademi i Špikić.

• 57'

Sada je Petković pucao nakon novog prekida, no opet je to ubačaj iz kuta za Dinamo...

• 56'

Mišić je pucao glavom, samo je korner za Modre.

• 53'

Žuti karton

Cokaj je povlačio protivničkog igrača za dres i sankcioniran je kartonom.

• 50'

Bukvić je danas baš razigran, sada je to potvrdio još jednim lijepim potezom i plasiranim udarcem s 20-ak metara koji je zamalo završio pokraj desne vratnice.

• 46'

Izmjena

Na terenu više nema kapetana Jugovića, ušao je Prekodravac.

• Završeno je prvo poluvrijeme u kojem Osijek, golom Bukvića iz 26. minute, ima vodstvo od 1:0.

• 44'

Bukvić je dobro ubacio s desne strane, skočio je Mierez i uspio pucati glavom, ali iz ne baš idealne pozicije jer je bio okružen suparničkim igračima. Na kraju je Nevistić mirno došao do lopte. Na drugoj strani na udarac se odvažio Petković, no slabo je to učinio.

• 42'

Nejašmić je loptu glavom vraćao našem vrataru, malo su se pritom navijači uplašili jer je Malenica u tom trenutku bio nekoliko metara ispred gol-linije, ali je atraktivnom paradom sačuvao mrežu netaknutom.

• 39'

Sada je Baturina također pucao glavom, Malenica je tamo gdje je u toj situaciji i trebao biti.

• 38'

Bernauer je pokušao glavom iznenaditi Malenicu, lopta je imala visoki luk i padala pod gredu, ali naš vratar nije dopustio nikakvo iznenađenje.

• 32'

Petković je pred našim vratima, ali je Malenica bio priseban i nije dopustio suparničkom kapetanu da prije njega dođe do lopte.

• 26'

GOOOOL 1:0 - BUKVIĆ

Osijek je poveo! Nevistić je u istrčavanju loptu izbacio u aut, a Mierez je odmah vratio u igru, uposlivši Bukvića. Naš je mladi reprezentativac ušao u šesnaesterac i "lažnjakom" se oslobodio Theophilea te sa 8-9 metara vrlo precizno pogodio suprotni, desni vratarev kut.

• 21'

Iz prekida Bijelo-plavi prezentiraju nešto što su uigravali na treninzima, Cokaj je prizemnom loptom tražio Pušića, ali je ovaj ipak blokiran pri udarcu.

• 8'

Baturina se odlučio na udarac s 20-ak metara, nije naciljao okvir gola.

• 6'

Petković puca glavom, ne pogađa okvir vratiju.

• 3'

Jurišić je u prodoru po lijevom krilu, ulazi u kazneni prostor i loptu zavrće prema petercu, ali je Ristovski u posljednji trenutak otklonio veću opasnost po goste.

• Naprijed naši Bijelo-plavi!

• 17:12

Dinamo će istrčati s ovom jedanaestoricom: Nevistić, Ristovski, Theophile, Bernauer, Perković, Mišić, Sučić, Kaneko, Baturina, Hoxha i Petković.

Glavni sudac je Pajač (Sv. I. Zelina), pomoćnici su: Mihalj (V. Gorica) i Đurak (Sv. I. Zelina). U VAR sobi su danas: Strukan i Jakšić (obojica iz Splita).

• 17:10

Osijek će danas igrati u sastavu: Malenica, Omerović, Duarte, Bralić, Jurišić, Nejašmić, Cokaj, Pušić, Jugović, Bukvić i Mierez.