Napadač naše pionirske momčadi Jakov Dedić u posljednje je tri utakmice postigao čak sedam golova!

Vrlo zanimljiv pionirski dvoboj u subotu su imali priliku pogledati ljubitelji nogometa koji su došli na Opus Arenu. U gostima nam je bila vodeća Gorica, a susret je završio neriješenim rezultatom 2:2. Goričani su vodili u dva navrata, golovima iz 5. i 13. minute, ali su Bijelo-plavi uspijevali doći do izjednačenja, oba puta preko Dedića koji je zabijao u 9. i 37. minuti. Jakov Dedić je u posljednja tri kola postigao čak sedam pogodaka i vodeći je na ljestvici strijelaca, nakon što je ukupno 14 puta zatresao suparničke mreže. Hajduk je preuzeo vodstvo na ljestvici s 44 boda, druga je Gorica s bodom manje, treća Lokomotiva ima 41, četvrti Dinamo 39, a peti Osijek 36 bodova.

Kadeti proradili u drugom poluvremenu

Kadeti su bili bolji od Gorice, također na domaćem terenu, s 3:1 iako su gosti prvo poluvrijeme riješili u svoju korist. Do preokreta je došlo u nastavku, a učinkoviti su bili Barić u 60., Jaman u 82. i Grgić u 88. minuti. Dinamo je prvi s 53 , drugoplasirani Hajduk ima 44 dok su Žitnjakovi izabranici trenutno na trećem mjestu s 42 boda. Još u petak naši su juniori gostovali u Bjelovaru gdje su odmjerili snage s vršnjacima iz Mladosti. Susret je završio bez golova, a osječka je momčad od 37. minute igrala bez isključenog Barišića. U posljednjim minutama dva žuta kartona je dobio Beširević, tako da je Osijek okončao ovaj dvoboj s devetoricom igrača. Na čelu je Dinamo s 45 bodova, slijedi Hajduk s četiri boda manje, treća je Lokomotiva s 39, a četvrti Osječani s 36 osvojenih bodova.