Dječaci iz Škole nogometa Bijelo-plavih osvojili su prvo mjesto na međunarodnom turniru u Bugarskoj.

Dvije momčadi mlađih kategorija Nogometnog kluba Osijek sudjelovale su na međunarodnom turniru „Pirin Football Cup“ u Bugarskoj. Dječake rođene 2013. godine vodio je Andrej Burilo, a u skupini su prvo pobijedili Lokomotiv (Sofija) s 2:0, a potom i FC Haskovo rezultatom 7:0. U četvrtfinalu je Osječane zaustavio Levski (Sofija) koji je slavio sa 6:3. Trener generacije 2014. je Mario Mijatović koji se zajedno sa svojim malim učenicima može pohvaliti osvojenim prvim mjestom! U grupnoj fazi natjecanja bili su bolji od Haskova 10:2, Slavije (Sofija) 7:1 i Vihrena čak s 12:0. U polufinalu ih je čekao ogled s drugom ekipom Levskog koju su svladali sa 8:1, da bi u vrlo zanimljivom finalu bili bolji i od prvog sastava Levskog sa 4:3. Za osvajanje pobjedničkog pokala zaslužni su: Marko Marić, Noa Greganić, Jakov Pavić, Fran Vnučec, Dominik Horvat, Toma Mandić, Dominik Antolović, Karlo Kuđerski, Jakov Grgić, Niko Kljaić, Vigo Cigić, Karlo Prutki, Arijan Valentić i Ante Tonkovac.