Bijelo-plavi su gostovali u Bačkoj Topoli gdje su odmjerili snage s trećeplasiranom momčadi Superlige Srbije.

Nogometaši Osijeka poraženi su u prijateljskoj utakmici koju su odigrali protiv trećeplasirane momčadi Superlige Srbije, TSC-a u Bačkoj Topoli. Domaćin je bio bolji s 2:1 u solidnom odmjeravanju snaga u kojem je zanimljivije i sadržajnije bilo prvo poluvrijeme. Već u prvom ozbiljnijem napadu, domaćin je poveo. Čolić je u 6. minuti idealno centrirao s lijevog krila, Rakonjac je najviši u osječkom šesnaestercu i s desetak metara glavom vrlo precizno pogađa desni kut nemoćnog Kolića. Nije trebalo puno vremena Bijelo-plavima da stignu do izjednačenja. Bilo je to u 14. minuti kada je Cokaj izveo korner s desne strane, lopta je došla na glavu Mierezu, a on takve šanse rijetko propušta. Čelom je loptu snažno usmjerio sa 6-7 metara u Simićevu mrežu. Do kraja poluvremenu nešto više su pokušavali učiniti i jedni i drugi, bilo je nekoliko dobrih akcija, ali ne i izrazitih prilika da bi se rezultat promijenio do odlaska na odmor.

Još jedan pogodak glavom

Bilo je dosta izmjena u drugom dijelu susreta, tako da se i igra nekako „razvodnila“. Sve do 78. minute nismo zabilježili ništa posebno u oba kaznena prostora, a onda je TSC ponovno došao do prednosti. Ćirković je centrirao iz prekida, a pred vratima Osijeka najbolje se snašao Đorđević i glavom poslao loptu u mrežu za 2:1. Mogli su naši nogometaši još jednom do poravnanja i to u 86. minuti. Cokaj je ponovno vrlo dobro ubacio iz kuta, skočio je Almasi i s nekih 9 metara loptu poslao u gredu od koje se ona odbila na gol-liniju, ali nije ipak završila iza nje. Tako je momčad iz Bačke Topole ostvarila pobjedu pred nekih 400 gledatelja na lijepoj TSC Areni. Osijek je igrao u sastavu: Kolić (79' Malenica), Guedes, Duarte (46' Drambaiev), Bralić (79' Kolarik), Jurišić (63' Zebec), Brlek, Nejašmić, Cokaj, Gržan, Jugović (63' Mićić) i Mierez (46' Almasi).