Nekadašnji mladi reprezentativac dogovorio je uvjete nove suradnje s bijelo-plavima.

Nogometni klub Osijek, nakon povratka Aljoše Vojnovića, vraća u svoje redove još jednog bivšeg prvotimca bijelo-plavih. Naime, sve je dogovoreno glede povratka Josipa Kneževića (27) koji je svojedobno iz Gradskog vrta transferiran u ruski Amskar iz Perma koji ga je kasnije usmjerio u kazakstanski Kairat Almaty. Posljednjih šest mjeseci nekadašnji je mladi hrvatski reprezentativac proveo u redovima Kaisara, također iz Kazahstana, s kojim je sporazumno odlučio prekinuti suradnju. Potpis ugovora za Osijek očekuje se čim nova upravljačka struktura stupi na dužnost, a to postaje sasvim izvjesno i vjerojatno će se dogoditi već za nekoliko dana. Ne dvojimo da će dolazak Kneževića, a prethodno i Vojnovića, biti od značajne koristi našem prvoligašu kojega od sljedeće subote očekuje nastavak borbe za bodove u HNL-u. 

Foto: Glas Slavonije