Ovaj puta će se igrati na stadionu Rudeša, a ne kao do sada u Kranjčevićevoj ulici.

Svakako nam je dobro došla pobjeda u Koprivnici, izborena u petak uoči blagdana. Ne samo zbog činjenice da je prošlo uistinu puno vremena od našeg posljednjeg slavlja u gostima pa smo taj niz uspjeli prekinuti nego i zbog, općenito, važnih bodova koji su nam baš bili prijeko potrebni. To nam je, inače, bilo prvo od tri uzastopna gostovanja, budući da prvenstvenu utrku nastavljamo utakmicom s Rudešom u Zagrebu, a seriju nastupa izvan Opus Arene završit ćemo sredinom travnja protiv Hajduka u Splitu.

Po drugu uzastopnu pobjedu

Opet nas, i treći puta zaredom, očekuje utakmica u petak. Važna je novost u tomu da će nas NK Rudeš dočekati na svom stadionu, a ne kao ranije u Kranjčevićevoj. Na osnovu ispunjenja uvjeta i kriterija od strane Izvršnog odbora HNS-a te uz suglasnost NK Osijek, Zagrepčani su dobili mogućnost domaćinstva u pravom smislu riječi i za očekivati je da će na terenu na kojem treniraju biti opasniji suparnik u odnosu na prethodni dio sezone. No, naš se plan i cilj za ovaj dvoboj zasigurno neće mijenjati. Bijelo-plavi žele i drugu uzastopnu pobjedu i ništa nas osim takvog raspleta ne bi zadovoljilo. Nemamo nijednog igrača s tri žuta kartona, zdravstveno stanje je barem za sada zadovoljavajuće tako da stručni stožer ne bi trebao imati nekih većih briga tražeći optimalna rješenja za početni sastav. I dalje naglašavamo kako je svaki bod itekako važan, a ovo će biti jedan od ispita u kojemu je primarno ispuniti rezultatska očekivanja.