Gržan je u dresu NK Osijek odigrao 70 utakmicu otkako nam se pridružio u ljeto 2021. godine.

Dan nakon pobjede nad Rudešom čestitamo okrugli, 30. rođendan našem iskusnom prvotimcu Šimi Gržanu. Želimo mu, prije svega, puno zdravlja i da ga zaobiđu ozljede, a onda, dakako, i što bolji i veći doprinos momčadi u ostvarenju zacrtanog ovosezonskog cilja. Podsjećamo da se Bijelo-plavima priključio u ljeto 2021. godine i od tada je odigrao 70 natjecateljskih utakmica, uz tri pogotka i sedam asistencija. U karijeri je, osim za NK Osijek, nastupao za matični Zadar, potom i za Lokomotivu, Istru, mostarski Zrinjski, GOŠK iz Gabele i mađarski Zalaegerszeg. Treneri su ga tijekom karijere znali koristiti na raznim pozicijama, a kod nas je to najčešće bilo na desnom boku. Uvijek je bio istinski profesionalac, korektan i na terenu i izvan njega. Nedavno je postao i otac tako da uz obitelj provodi najviše svoga slobodnoga vremena. Ugovor s Nogometnim klubom Osijek veže ga do ljeta ove godine. Sretan rođendan, Šime!