Naša će momčad u srijedu, 10. travnja, uveličati proslavu 70. obljetnice djelovanja NK Radnik.

Nogometni klub Radnik iz Josipovca slavi 70 godina svoga postojanja. Stoga smo rado pristali na njihov poziv da im ovaj lijep jubilej uveličamo dolaskom na prijateljsku utakmicu, koja će u srijedu, 10. travnja, biti odigrana na njihovom sportskom centru. Početak je u 17 sati, a josipovačkim nogometašima to će biti lijepa nagrada za njihov angažman u ovom amaterskom klubu, dakako i uspomena na ogled s momčadi iz takozvane „velike četvorke“ hrvatskog nogometa.

Proslava se nastavlja u Hrvatskom domu

Radnik je, dakle, osnovan u ljeto 1954. i uspio je održati kontinuitet aktivnosti i djelovanja. Trenutno se natječe u Prvoj županijskoj ligi s osnovnim ciljem da u njoj i ostane. Dosta su Josipovčani proteklih godina radili i na klupskoj infrastrukturi, tako da sada imaju dobar i kvalitetan travnjak kojega su jedno vrijeme koristile i naše mlađe kategorije, trenirajući na njemu prije prelaska na Opus Arenu. U srijedu će zasigurno biti ugodno i veselo u zapadnom osječkom predgrađu, a nakon utakmice uslijedit će i prigodna proslava uz tamburaše u Hrvatskom domu Josipovac.