Pogotkom Babića u posljednjim trenutcima utakmice, juniori Osijeka pobijedili su Rijeku u sklopu 22. kola Prve lige mladeži.

Juniorska momčad Bijelo-plavih ostvarila je još jednu pobjedu u borbi za bodove u Prvoj nogometnoj ligi mladeži. Na pomoćnome terenu Opus Arene učenici Tomislava Radotića bili su bolji od vršnjaka iz Rijeke s 2:1, a pobjednika je odlučio Dominik Babić golom u sudačkoj nadoknadi vremena. Osijek je, inače, u vrlo zanimljivom dvoboju stvorio dosta prigoda, a kada se već činilo da će susret završiti neriješenim rezultatom uslijedila je akcija za pobjednički pogodak i veliko slavlje osječkih nogometaša. Već u 5. minuti Filip Živković zabio je gol za naše vodstvo, bio je to i rezultat prvoga poluvremena, da bi Riječani početkom drugoga dijela uspjeli izjednačiti.

Naša momčad trenutno se nalazi na trećem mjestu prvenstvene ljestvice, s dva boda manje od drugoplasiranoga Hajduka. U vodstvu je Dinamo koji, baš kao i Splićani, ima utakmicu manje.