Naši su pioniri odigrali vrlo dobru utakmicu u polufinalu Kupa s Dinamom u Maksimiru.

Pionirska momčad Osijeka zaustavljena je u polufinalu Kupa Hrvatske, na gostovanju kod Dinama u Maksimiru. Rezultat je tijekom svih 70 minuta igre (u ovoj se konkurenciji igra dvaput po 35) bio onaj početni 0:0, pa je odluka o pobjedniku morala pasti u izvođenju jedanaesteraca. Pritom su s(p)retniji bili Modri i na kraju pobijedili sa 7:6 u susretu u kojem nije nedostajalo uzbuđenja, bez obzira na to što su mreže mirovale sve do „penala“.

I u tom smo „ruletu“ imali dva pokušaja za pobjedu. Bilo je 4:4 nakon što je pucalo prvih pet izvođača, pa se potom išlo na raspucavanje „jedan za jedan“, ali nismo to iskoristili. Nedostajalo je sigurno i malo sreće tijekom same igre. Bilo je šansi u vrlo zanimljivoj utakmici, oni su je bolje otvorili, zasigurno i zbog toga što nam se već u prvoj minuti dogodila ozljeda Miličića koji je morao odmah napustiti teren. Malo nas je to poremetilo, ali smo u preostalih šezdesetak minuta bili odlični, stvarali dobre situacije i prigode. Bili smo dobri i u presingu i u posjedu, zaista sam bio zadovoljan kako smo izgledali na terenu. Šteta je što nismo prošli, imali smo dobar gard, s puno samopouzdanja ušli u ovaj susret i baš smo vjerovali u pobjedu. Svima nam je žao što nas neće biti u velikom finalu, ali se sada već sasvim posvećujemo prvenstvenom dvoboju predstojeće nedjelje (11 sati) s Hajdukom na Opus Areni, izjavio je trener naših pionira Ante Bekavac.